ABSDOOR
Çelik Kapı

ABSDOOR, son teknoloji makine parkuru, imalatta deneyimli ekibi ve dinamik idari kadrosu ile çelik kapı sektöründe Türkiye’nin en büyük 5 üreticisinden biridir. Temelleri 1982 yılında atılan ABSDOOR, kurulduğu günden itibaren Türkiye’yi ve dünyayı modern çizgiler taşıyan ürünleri ile buluşturmayı ilke edinmiştir. 2005 yılından itibaren KAYSERİ Organize Sanayi Bölgesi’nde sektöründe imalata yatırım yaparak, marka ve ürün tanıtımına hız veren ABSDOOR, bugün Türkiye’nin en büyük çelik kapı imalatçılarından biri haline gelmiştir.

Misyonumuz

Doğru kalite-fiyat oranını sağlayarak; geniş ürün yelpazesi ve esnek üretim yapısı ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak temel misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Vizyonumuz; çelik kapı sektöründe farklılıklar yaratarak, dünya piyasasında akla gelen ilk çelik kapı firmaları arasında yer alıp kalıcı üstünlük elde etmektir.

Bizimle Çalışmak İçin Nedenleriniz Var
01.Esnek imalat yapısına sahibiz.

Üretim için tüm istasyonların (metal kesim-büküm, boya, mobilya vb.) işletmenin kendi bünyesinde olduğu sayılı çelik kapı üreticilerinden biriyiz.

02.Özel üretim yapabiliyoruz.

Özel üretim kapılar yapabiliyoruz. Üretim parkurumuzun genişliğinden ve esnekliğinden yararlanarak standart çizgilerin ve üretimin dışına rahatlıkla çıkabiliyoruz..

03.Uluslararası standartlara sahibiz.

Ürünlerde ihtiyaç duyulan ve üretim kalitesini belgeleyen uluslararası kriterleri sağlamaktayız.

04.Kalifiye insan sermayesine sahibiz.

Çalışanlarımızın mesleki yeterlilik belgeleri bulunmakla birlikte düzenli şirket içi eğitimlerle kalitemizi yükseltmek peşindeyiz.

Sektörün en köklü kuruluşlarından ABSDOOR’un temelleri 1982 yılında atılmıştır. Kurulduğu günden itibaren Türkiye’yi ve dünyayı modern çizgiler taşıyan ürünleri ile buluşturmayı ilke edinmiştir. Bugün imalatının %80’ini ihraç etmesi ve birçok projede ABSDOOR imzalı ürünlerin tercih ediliyor olması, kapı alanında markalaşmasının en somut örneği olmuştur. Ayrıca firmamızın modern ve lüks çelik kapı anlayışının Türkiye’deki ilk temsilcileri arasında yer alması, sektör lideri bir duruşa sahip olmamızın göstergesidir.

ABSDOOR sac işleme konusunda yıllar içinde kazandığı birikimi ve teknik altyapısı sayesinde Türkiye’de ve dünyada birçok önemli projeye imza atarak yeni yaşam alanlarının şekillenmesine önemli katkılarda bulunmuştur. 2005 yılından itibaren Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde çelik kapı sektöründe imalata yatırım yaparak marka ve ürün tanıtımına hız veren ABSDOOR, bugün Türkiye’nin en büyük çelik kapı imalatçılarından biri haline gelmiştir.

homepagebannerabsdoor2

ABSDOOR, sektöründe imalat disiplini, maksimum müşteri memnuniyeti, kaliteli ve estetik ürün anlayışının bir araya geldiği nadir çelik kapı firmalarından biridir. Bu örnek duruşuyla dünyadaki sac ve MDF işleme teknolojilerini yakından takip ederek, Türkiye’ye pek çok yenilik kazandırmıştır. Kuruluşundan bugüne her daim çıtayı bir adım daha yukarıya taşıma gayretinden ödün vermemiştir. Özellikle yıllık 35.000 adet çelik kapı üretimi yaparak bunu Türkiye ve dünya pazarına sunması, birçok büyük ölçekli projede tercih edilmesi, çelik kapı sektöründeki en önemli kuruluşlardan biri olduğunu gözler önüne sermiştir.

ABSDOOR, geldiği noktada hızlı büyümesini sürdürmek amacıyla, ülke genelinde birçok şehirde bayilik oluşturmuştur. Beklenenin üzerinde ilgi gören firmamız; yurtiçi bireysel tüketici talebine de bu şekilde cevap vermektedir, 20 farklı ülkede 100’ün üzerinde noktada satışa sunulan ürünlerimizle Orta Doğu, Afrika ve Avrupa bölgesinde çelik kapı sektöründe söz sahibidir.

01
Planlıyoruz

Tüm üretim ve tasarım süreçlerimizi profesyonel planlama faaliyetleriyle ihtiyaçlar doğrultusunda şekillendiriyoruz.

02
Uyguluyoruz

Profesyonel üretim planlarıyla benzersiz üretim hattımızda kapıları adeta bir sanat eseri gibi işliyoruz.

03
Neticelendiriyoruz

Müşterilerimize söz verdiğimiz süre içerisinde memnuniyet garantisiyle ürünlerimizi teslim ediyoruz.