ABSDOOR Çelik Kapı Batı Avrupa Bölgesinde

Uzun yıllara ve karşılıklı güvene dayanan ikili ilişkilerimiz son dönemde bizi Irak, Mısır, Tunus gibi MENA ülkelerinde ve Sırbistan, Romanya, Bulgaristan gibi Balkan ülkelerinde en çok tercih edilen markalardan biri haline getirmişti. Gerek lüks ürünlerimizle yer aldığımız Ortadoğu ve Kuzey Afrika pazarında, gerekse binlerce ekonomik kapıyla sayısız insana ulaştığımız Balkan ülkelerinde edindiğimiz deneyimler sayesinde Avrupa Birliği’nin kapıları da firmamıza açıldı. Böylece Fransa, Almanya, Hollanda gibi dev ekonomilerde boy göstermeye başladık.

Bizim için 2022 yılının ihracat bağlamındaki anlamı, orta vadeli hedeflerimizi gerçekleştirmek olacak.

Her sene katlanarak artan ihracat rakamlarımızın 2021 yılı sonu itibariyle $1,5 – $2 Milyon bandına ulaştığı bu günlerde, yeni yılı büyük bir heyecanla bekliyoruz.

Bizim için 2022 yılının ihracat bağlamındaki anlamı, orta vadeli hedeflerimizi gerçekleştirmek olacak. Bu bağlamda, hâkim olduğumuz pazarlardaki coğrafi yayılımımızı artırarak bu ülkelerde on yıllar sürecek bir kalıcılığa erişmek istiyoruz. Orta vadeli hedeflerimizin diğer yüzünü ise Batı Avrupa oluşturuyor. Yeni yılda, hâlihazırda ilk adımlarını attığımız Batı Avrupa pazarında da ABSDOOR markasını tanıtmayı ve bölge ülkelerdeki iş ortaklarımızın sayısını artırarak üst segment ürünlerimizi yeni kullanıcılarımızla buluşturmayı hedefliyoruz.

Yeni yılda, hâlihazırda ilk adımlarını attığımız Batı Avrupa pazarında da ABSDOOR markasını tanıtmayı ve bölge ülkelerdeki iş ortaklarımızın sayısını artırarak üst segment ürünlerimizi yeni kullanıcılarımızla buluşturmayı hedefliyoruz..

Onur Özcan