ABSDOOR Çelik Kapı Neden Tercih Ediliyor?

ABS DOOR Çelik Kapı son teknoloji makine parkuru, imalatta son derece deneyimli ekibi ve çeyrek asırlık tecrübeye sahip idari kadrosu ile çelik kapı sektörde Türkiye’nin en büyük 5 üreticisinden biridir.

Temelleri 1982 yılında atılan ABSDOOR ÇELİK KAPI kurulduğu günden itibaren daima Türkiye’yi ve dünyayı modern çizgiler taşıyan ürünleri ile buluşturmayı ilke edinmiştir.

2005 yılından itibaren KAYSERİ organize sanayi bölgesinde sektöründe imalata yatırım yaparak, marka ve ürün tanıtımına hız veren ABSDOOR, bugün Türkiye’nin en büyük çelik kapı imalatçılarından biri haline gelmiştir.

Kısaca özetlemek gerekirse ABS DOOR Çelik Kapı;

Tüm üretim işlemlerini (kesim-büküm, boya, mobilya vb.) kendi bünyesinde yapabilen ve esnek imalat yapısına sahip olan sayılı çelik kapı üreticilerinden biridir. Üretim parkuru genişliğine ve esnekliğine dayanarak standart üretim dışına çıkarak özel üretim yapabilen bir çelik kapı firmasıdır. Ürünlerinde ihtiyaç duyulan ve üretim kalitesini belgeleyen uluslararası standartlara sahiptir. Üretimde ve yönetimde mesleki yeterlilik sertifikalarıyla kendilerini kanıtlamış kalifiye insan sermayesiyle bir bütündür.

ABSDOOR ÇELİK KAPI sac işleme konusunda, yıllar içinde kazandığı birikimi ve teknik altyapısı sayesinde, Türkiye de ve dünya da bir çok önemli projeye imza atarak yeni yaşam alanlarının şekillenmesinde önemli katkılarda bulunmuştur.